Мінські угоди по ряду пунктів нездійсненні - джерело в БПП

поділитись
В Адміністрації президента зацікавлені вести процес зміни Конституції, але не доводити його до логічного завершення найближчим часом

Кремль в рамках свого трактування Мінських угод висуває Україні нездійсненні вимоги, зокрема, щодо прямих переговорів з так званими ДНР і ЛНР.

Про це розповіло джерело в Блоці Петра Порошенка, пише "Апостроф"

"Уже ясно, що Мінські угоди по ряду пунктів нездійсненні - наприклад, в частині проведення виборів, на які у нас і Москви з сепаратистами зовсім різні погляди. Кремль хоче, щоб ми вели безпосередньо переговори з ДНР і ЛНР, а це неприпустимо хоча б через нинішніх керівників псевдореспублік. Рада працюватиме з поправками до Конституції. І часу вистачає - сесія триває до 2 лютого. Але справа в тому, що 31 грудня Мінські угоди вмирають самі по собі", - вважає він.

Читайте також: В Раді вистачить голосів за децентралізацію - Порошенко

За словами співрозмовника, зміни до Конституції України, що стосуються децентралізації і які передбачають тимчасовий порядок особливого самоврядування для окупованих районів Донбасу, цілком імовірно, не будуть прийняті незабаром.

"На наступній сесії 300 голосів за президентський законопроект однозначно не буде. Ті 288 голосів - це максимум, що дала ця Рада", - вважає він.

За словами джерела, в Адміністрації президента зацікавлені вести процес зміни Конституції, але не доводити його до логічного завершення найближчим часом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018