Новою головою Одеської митниці стала заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська. Вона розпочне свою роботу з понеділка.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко,

"В Одесу повертається вантажопотік. Одеська митниця матиме нового керівника - Юлію Марушевську. Вітаю!", - йдеться в його повідомленні у Twitter.

Варто нагадати, що Юлія Марушевська - українська громадська та політична діячка, активістка Євромайдану. Вона є автором відомого англомовного відеозвернення I Am a Ukrainian, яке зібрало понад вісім млн переглядів на YouTube.

Читайте також: Ми створимо перший спецназ для контролю за виборами - Саакашвілі

Популярні новини зараз
Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Показати ще

Крім того, Марушевська є заступницею голови Одеської ОДА. У пресі з'являлися закиди щодо її рангу державного службовця та неточностей у біографії.

Зазначимо, за три місяці роботи на державній службі новоспечена голова митниці отримала шостий ранг.