В України є всі шанси повернути окупований Росією Крим.

Таку думку висловив генерал армії України, екс-глава Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, передає Facenews.

За його словами, потрібно використовувати економічні та дипломатичні важелі тиску, які призведуть до того, що жителі Криму самі захочуть повернутися до складу України.

Маломуж вважає, що блокада півострова нічого не дасть. "Це наша територія, і блокування людей не дає перспективи отримання прихильників України на цій території", - говорить він.

Читайте також: Путін - мафіозний бос Росії - Каспаров

Популярні новини зараз
Багатоповерхівки обігріватимуть по-новому: що зміниться Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів
Показати ще

Маломуж зазначив, що блокада жодним чином не заважає ні Росії, ні її президенту, а навпаки, дає їм новий грунт для маніпуляцій і пропаганди.

"У цій ситуації наші військові і дипломати припускали за рахунок потужного міжнародного формату змусити Росію погодитися на виділення Криму особливого формату міжнародної економічної зони, за прикладом Гонконгу в Китаї", - говорить екс-глава Служби зовнішньої розвідки.