У «Новоросії» новий куратор

поділитись
Путін розпочинає переформатування проекту "Новоросія" під "особливий статус" Донбасу

На зміну куратора "Новоросії" Владислава Суркова прийде заступник голови правління Російської Федерації Дмитро Козак. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Така зміна дає зрозуміти перспективи розвитку "Новоросії" Путіним", - пише Тимчук.

"Перебування Суркова на посаді куратора терористичних організацій була очевидною. Він повинен був принести "руський мир", поповнити кадрові резерви структур "ЛНР" та "ДНР", слідкувати за фінансування з російських фондів соціально-економічного життя окупованих територій", - додає він.

Дмитро Козак– довірена особа Путіна, юрист за освітою, голова особливої федеральної місії на Східному Кавказі у 2004-2007 роках. На його рахунку- невдалий план із врегулювання "кризи" в Придністров'ї, який Путін хоче втілити на Сході України.

Тимчук вважає, що ту практику, яку Козак отримав під час кураторства на Кавказі зі створення потужного єдиного ланцюжка системи "спецслужба – центральні російські відомства - місцева влада – правоохоронні органи", він може вдало використати в "ДНР" та "ЛНР".

"Чи вдасться це Козаку – не має значення. Більш важливо для нас те, що Путін розпочинає переформатування проекту "Новоросія" під "особливий статус" Донбасу", - додав експерт.

Читайте також: Правоохоронці "ДНР" масово дезертирують - Тимчук

На заваді цьому може стати лише сценарій виконання Мінських угод із відведенням техніки та поверненням під контроль України територій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018