У столиці України відповідно до результатів виборів 25 жовтня, пройде другий тур.

Як повідомляють Українські новини, один з кандидатів Віталій Кличко відмовився від теледебатів з опонентом Бориславом Березою.

Таку заяву він зробив не самостійно, а через свого прес-секретаря Оксану Зинов'єву.

Вона наголосила, що Кличко не буде використовувати дебати на "UA.Перший" для політичного піару.

"Він не дозволить комусь піаритися на його тлі", - підкреслила жінка.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 11 листопада: піднесення близнюків, успіх левів та борги скорпіонів Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило 11.11.2025 - день, коли Всесвіт відкриє портал бажань: що робити об 11:11, щоб не прогаяти свій шанс Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати
Показати ще

Прес-секретар додала, що Кличко зараз має дуже напружений графік роботи на посаді діючого мера і не зможе відволіктись на таку справу.

Читайте також: Філатов поговорив з манекеном замість Вілкула у прямому ефірі (фото)

Нагадаємо, що також не відбулись теледебати кандидатів у мери Дніпропетровська між Борисом Філатовим та Олексадром Вілкулом, оскільки другий не прийшов. Замість Вілкула Філатов поспілкувався з манекеном та відповів на всі питання журналістів.