Заступником голови Державної фіскальної служби, який буде курирувати роботу митних органів, може бути призначений іноземець.

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело в уряді.

"Ситуація на митниці потребує радикальних кроків", - пояснив він причини такого ймовірного рішення.

Читайте також: Третину податківців звільнять до першого січня

Співрозмовник агентства нагадав, що посада керівника митниці залишається вакантною після звільнення на початку вересня в результаті тривалого конфлікту Костянтина Лікарчука.

Популярні новини зараз
Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт Однієї ціни для всіх немає: українців шокували новими квитанціями за воду Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати
Показати ще

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що експеримент з передачі ряду українських митниць в управління досвідченим західним компаніям повинен бути проведений в накоротші терміни.

За його словами, це дозволить подолати корупцію, побачити реальні доходи з митниць і поширити цей експеримент на всю територію України.

Яценюк в липні 2015 року на презентації інституційної реформи ДФС ініціював проведення експерименту з передачі окремих митних служб в управління спеціалізованим іноземним компаніям.

За словами глави ДФС Романа Насірова, на надання уряду послуг претендують компанії Crown Agents і Adam Smith International.