Проблема з мігрантами заважає спрощенню безвізового режиму – Сотник

поділитись
Окрім тих 13 законопроектів, які має ухвалити Рада, є ще багато завдань, які мають виконати центральні органи влади - нардеп

Народний депутат від "Самопомочі", секретар комітету з євроінтеграції Олена Сотник вважає, що у вівторок, 10 листопада, Верховна Рада проголосує за пакет законопроектів, від ухвалення яких залежить лібералізація візового режиму з ЄС.

При цьому вона наголосила, що не все залежить лише від Верховної Ради, пише Радіо Свобода.

"Ми маємо пам'ятати, що, крім тих 13 законопроектів, а взагалі їх 17, які має ухвалити Рада відносно безвізового режиму, є ще багато завдань, які мають виконати центральні органи виконавчої влади. Чотири має виконати Кабмін, три конкретні вимоги є до Генеральної прокуратури, РНБО і також до СБУ. Тобто ціла низка вимог, які мають виконати різні органи влади", – сказала Сотник.

На її думку, заважатиме спрощенню візового режиму і ситуація з біженцями, яка зараз виникла у ЄС.

"Хотілося б, щоб влада не маніпулювала суспільством і не обманювала щодо обов'язкового отримання безвізового режиму. Крім того, що відбувається всередині країни, ми маємо враховувати те, що відбувається у Європі. А в Європі - серйозний конфлікт щодо міграційних процесів", – зазначила Сотник.

Читайте також: Не мають права 40 депутатів позбавляти мрії 45 млн громадян - Порошенко

У понеділок на прес-конференції після зустрічі з Верховним представником ЄС з закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні президент України Петро Порошенко заявив, що Верховна Рада до 13 листопада ухвалить законопроекти, які необхідні для запровадження безвізового режиму з ЄС. Порошенко висловив сподівання, що завтра або до кінця поточного тижня парламент проголосує за ті закони, які залишилися.

5 листопада спікер парламенту Володимир Гройсман закрив засідання після того, як у парламенті не було достатньої кількості депутатів для ухвалення законопроектів, які стосуються виконання Плану дій щодо візової лібералізації. Гройсман заявив, що ці законопроекти розглядатимуться у вівторок, 10 листопада.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018