Вбивці стежили за Олесем Бузиною п'ять днів

поділитись

Стали відомі подробиці вбивства скандального журналіста Олеся Бузини.

Свідки трагедії розповіли "Знай", що темно-синій "Форд" з європейськими номерами стояв у різних куточках двору щонайменше п'ять днів.

"Сусід звернув увагу, бо авто іноді заважало проїзду. Людей в ньому ніхто не бачив. Але чоловік помітив, що на лобовому склі стояв відеореєстратор. Будинок спокійний, але в середині під'їзду і на вхідних дверях постійно з'являлися матюки на адресу Бузини. Коли їх ставало багато – робили ремонт", - розповіла нам сусідка журналіста.

Бузина мешкав у квартирі з дружиною та донькою на 8-му поверсі. Дружніх стосунків із сусідами він не підтримував, але вітався.

"Про ставлення до нього можна прочитати на стінах під'їзда. Матюки із його прізвищем у нас пишуть кругом. Зафарбовували, але згодом вони з'являлися знов" - говорить сусід.

Нагадаємо, що Олеся Бузину застрелили сьогодні вдень у Шевченківському районі Києва біля власного будинку на Дегтярівській 58. Радник очільника МВС Антон Геращенко підтвердив інформацію. Він повідомив, що у журналіста стріляли із синього Форд Фокус з іноземними номерами.

Олесь Бузина славився своїми антиукраїскими поглядами, активно брав участь в російських ЗМІ, де виступав за так званий "русский мир".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
18.01.2018
Пласка планета та її мешканці
0
0
19:29 19.01.2018
На їх концертах ніколи не буває пусто. Адже побачити вживу цих людей мріють тисячі фанатів
0
0
20:00 18.01.2018
Язичницькі ритуали, грецькі гетери і римська бюрократія
0
0
19:06 17.01.2018
Реліквія, якої соромиться Ватикан
1
0
19:02 13.01.2018