У Львові активісти почистили табличку Генконсульства РФ

поділитись

0

516

"Ми зняли табличку, відчистили її і перекинули через паркан дипустанови. Аби вони собі ту табличку з іншого боку повісили і не дратували львів'ян"

Вчора активісти Львова пікетували Генеральне консульство РФ під час святкування Дня Росії. Про це повідомляє ZAXID.NET

Активісти зняли табличку з будівлі.

"Ми зняли табличку, відчистили її і перекинули через паркан дипустанови. Ми попросили їхніх дипломатів, аби вони собі ту табличку з іншого боку повісили і не дратували львів'ян", - пояснив активіст організації "Варта-1" Ігор Зінкевич

У пікеті взяли участь представники громадських організацій "Варта-1", "Рабів до раю не пускають" та "Економічного бойкотного руху". Львівяни звернутись до учасників святкування Дня Росії з вимогою припинити вечірку на честь країни, яка веде війну з Україною, однак у відповідь отримували погрози бути розстріляними просто на території консульства.

Матеріал по темі: Росіяни пікетують консульство України в Ростові-на-Дону після погрому

"Деякі учасники вечірки попередили, мовляв, у Росії я та мій колега Іван Спринський - голова ГО "Рабів до раю не пускають", занесені до "чорного списку" ворогів Росії. Тому, як тільки ми з'явимось на території цієї країни, нас розстріляють", - розповів Зінкевич.

Нагадаємо, що парламент України направив прохання до обласних адміністрацій з проханням визнати Росію країною-агресором через те, що вона підтримує терористів Донбасу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017