Сьогодні суд Івановської області Росії виніс вирок 19-річному місцевому жителю. Про це повідомляє Інтерфакс.

Він намагався виїхати в Україну, щоб вступити до лав забороненої в РФ організації "Правий сектор".

"На своїх сторінках в соцмережах молодий чоловік розміщував матеріали екстремістського характеру - відеоролики, визнані судом екстремістськими, а також вів переписку з вербувальником", - зазначає прес-служба ФСБ.

Спецслужби РФ стверджують, що юнак начебто за 90 тисяч рублів на місяць погодився брати участь у військових діях на Донбасі в лавах "Правого сектора".

"У липні і серпні 2014 він робив спроби покинути територію РФ через кордон з Україною і Білоруссю, проте кожного разу його затримували співробітники прикордонних служб Росії, України і Білорусі", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 листопада: рутина стрільців, поїздки риб та спілкування раків Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Хлопця засудили до позбавлення волі на два роки.

Матеріал по темі: Люди в формі "Правого сектора" вкрали волонтера з машиною

Нагадаємо, що в Росії організацію "Правий сектор" визнали екстремістською, а лідера Дмитра Яроша оголосили в розшук.