У Росії вважають "неправильним", що донька Гайдара переїхала до України

поділитись
Переходити на роботу до людей, ставлення яких до нашої країни і нашого народу є різко негативним, це протиставлення себе всім росіянам - Микита Бєлих

Губернатор Кіровської області РФ Микита Бєлих розкритикував свою колишню помічницю Марію Гайдар за рішення переїхати в Україну і стати помічником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

"Її рішення я не підтримую і вважаю неправильним, про що говорив їй. Переходити на роботу до людей, ставлення яких до нашої країни і нашого народу відоме і є різко негативним, сприймається як протиставлення себе не просто владі, а й всім росіянам. І навіть ті складнощі, які у неї були в Росії, зокрема й з самореалізацією, не є достатньою підставою для такого рішення", - написав Микита Бєлих у своєму блозі.

Михеіл Саакашвілі повідомив у п'ятницю, 17 липня, що Марія Гайдар буде займатися питаннями реформування адміністрації та залучення іноземних інвестицій.

Читайте також: Заступниця Саакашвілі не хоче втрачати російське громадянство

До останнього часу 33-річна Марія Гайдар було главою і засновником Фонду соціальної допомоги та підтримки населення "Соціальний запит".

У 2009-2011 роках вона працювала в адміністрації Кіровської області - спочатку радником губернатора Микити Бєлих з соціальних питань, а потім виконувала обов'язки віце-губернатора з питань охорони здоров'я і соціального розвитку.

Марія Гайдар - дочка російського політика Єгора Гайдара.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Як надавали секс-послуги в християнській Європі
0
0
19:14 21.02.2018
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018