«Підрозділи залишаються на позиціях в Широкіно» - штаб АТО

поділитись
Поширена деякими ЗМІ інформація щодо відведення підрозділів батальйону "Азов" і "Айдар" з позицій поблизу Широкино, не відповідає дійсності

Поширена деякими ЗМІ інформація щодо відведення підрозділів батальйону "Азов" і "Айдар" з позицій поблизу Широкино, що на Луганському напрямку, не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Дана інформація поширюється з метою дискредитації сил АТО та розпалювання панічних настроїв у суспільстві. Акцентуємо увагу: йде планова ротація зазначених підрозділів", - підкреслили в прес-службі.

Також у штабі відзначають, що на позиції батальйону "Азова" заступає одна з найбільш боєздатних військових частин морської піхоти. Позиції підрозділу "Айдар" займають підрозділи механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил.

Читайте також: Бойовики 75 разів обстріляли українські позиції - прес-центр АТО

"Жодний підрозділ сил АТО не залишив своїх позицій і ніякої здачі населених пунктів не відбувається", - зазначають у штабі АТО.

Крім цього прес-центрі повідомляє, що "Азов" і "Айдар" здійснюють планову ротацію для того, щоб підвищити боєздатність цих підрозділів. Також проведуть переозброєння бійців, доукомплектування та бойове злагодження.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018