Луганські контрабандисти качали дизельне пальне з Росії (фото, відео)

поділитись
Спецслужби не виключають зв'язки контрабандистів з бойовиками "ЛНР" та диверсійно-терористичних формувань

[gallery]

В Луганській області спецслужби знешкодили підземні трубопроводи, які проклали контрабандисти для перекачування пального через українсько-російський кордон.

Всього співробітники СБУ разом з міліцією, прокуратурою та прикордонниками виявили та ліквідували три канали нелегального переміщення паливно-мастильних матеріалів з Росії до України, повідомляє прес-служба СБУ.

"Контрабанда пального здійснювалася за допомогою прихованих під землею комунікацій довжиною понад 500 метрів кожна, через які нафтопродукти надходили на спеціальні бази накопичення. Дві з них знаходилися в селищі Мілове на одній вулиці, третя – в селі Червона Зірка цього ж району", - сказано в повідомленні.

Бази і трубопроводи належали трьом різним злочинним угрупованням, які конкурували між собою. За попередніми підрахунками, прибуток кожної із злочинних груп сягав півмільйона гривень на місяць.

Читайте також: СБУ перекрила канал постачання набоїв до Одещини

Правоохоронці знищили трубопроводи, вилучили контрабандне пальне та насосне обладнання. СБУ допитує свідків та імовірних організаторів контрабандних каналів.

Спецслужби не виключають зв'язки контрабандистів з бойовиками "ЛНР" та диверсійно-терористичних формувань, які були причетні до організації низки вибухів на цивільних та військових об'єктах Міловського району Луганської області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018