Фотожаби на указ про санкційні продукти: "Їж черв'яків і Путіна пригости"

поділитись
Спецвідділ по знищенню санкцій продуктів пропонують назвати "ОМНОМНОМ"

[gallery]

Інтернет-спільнота підготувала президенту Росії Володимиру Путіну відповідь на його указ про знищення ввезених в Росію санкційних продуктів.

Користувачі вирішили допомогти уряду Росії ідеями щодо втілення даного указу в життя. Наприклад, спецвідділ по знищенню санкційних продуктів пропонують назвати "ОМНОМНОМ". А патріотам Росії радять відмовитися від заморських устриць на користь вітчизняних черв'яків - дешево і сердито, як говориться.

Читайте також: Події дня у фотожабах: "уряд у вигнанні", Чуркін в ООН, заборонені продукти

Також інтернет спільнота припустила, що багато російських чиновників з особливо пишними формами зайнялися знищенням санкційних продуктів задовго до того, як це стало модним.

Крім цього, мережа пропонує росіянам "ходити в туалет батьківщиною" і "робити контрольний постріл в кожну головку ворожого сиру". "Но пасаран!", як-то кажуть.

Нагадаємо, указ, підписаний Путіним, набуде чинності 6 серпня. Під заборонені продукти підпадає вся продукція, країною походження якої є країна, яка ввела економічні санкції проти російських осіб. При цьому ввезення продуктів громадянами для особистого вжитку знищувати не будуть.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018