У четветверг в Одесі провели провокативний мітинг в пам'ять про загиблих у зіткненнях в будинку Профспілок 2 травня.

На Куликовому полі зібралися близько двадцяти представників "Антимайдану", які традиційно принесли чорні повітряні кулі та плакати із закликами: "Проведемо скорботну ходу 2 травня", "Вимагаємо міжнародного розслідування".

Учасники акції почали вигукувати антиукраїнські гасла і виступати з промовами, які носили явно образливий і сепаратистський характер. Демонстранти заявили, що Одеса - це земля "Новоросії", а вони "сини" цієї "країни".

"Нас хочуть зробити рабами, всіх цих мерзенних і страшних тварюк ми будемо гнати за польський кордон. Нехай вони там влаштують їм Євромайдан і попелища з блискавкою. Пробачити не зможемо ніколи, що кров'ю просякла "Новоросії" земля", - вигукували вони.

Одеські представники "Євромайдану" блискавично відреагували на збори противників цілісності України і оточили опонентів. На Куликовому полі зібралися кілька сотень патріотів, які почали виганяти "антімайданівців". Сторони перейшли до взаємних звинувачень, але правоохоронці швидко відреагували і розняли сторони конфлікту.