Акцію з надкушування їжі в магазинах перенесли

поділитись

0

304

Сьогодні в в одному із столичних супермаркетів на Оболоні активісті руху "Хочеш їсти – вбий буржуя!" хотіли провести акцію з надкушування продуктів. Флешмоб "Голодний бунт" присвятили накручуванню цін на товари, аби привернути до проблеми увагу громадськості.

Опівдні три десятки молодих людей зібралися на платформі метро "Оболонь", звідти хотіли рушити до одного з найближчих супермаркетів. Планували розповісти журналістам – чому прийшли та чим невдоволені. Також, аби їх не звинуватили в "картинці для російських ЗМІ", хотіли надкушувати побільше продуктів з РФ.

Матеріал по темі Киян кличуть безкоштовно поїсти в супермаркетах

Але через дуже малу кількість учасників флешмоб перенесли на інший день. За задумом організаторів, на акцію збирали дві сотні людей. Про це "Знай" повідомив один з координаторів руху Юрій Клейнос.

Що цікаво, великі магазини на Оболоні підсилили безпеку. В одному з них ми побачили десятки людей в чорній формі та нашивками приватної охоронної фірми. Вони чергували біля входів до супермаркету.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини війни між "янкі" і "діксі" та її вплив на сучасну Америку
0
0
19:40 16.08.2017
Кримінал розвернув справжнє полювання за українськими волонтерами
0
0
16:28 16.08.2017
Що потрібно зробити для перезапуску української банківської системи, збудувавши її так, щоб вона працювала на інтереси країни
0
0
13:30 16.08.2017
Новий закон більше захищає безпритульних, а на домашніх не поширюється
0
0
11:51 16.08.2017