Біля Маріуполя бійці розвели курей в окопах

поділитись
Тварини вже не лякаються обстрілів, які тривають в цьому районі понад рік. Лише півень після кожного пострілу розпускає загривок і голосно кукурікає

Закарпатські прикордонники, які стоять за 8 км від Широкиного, розводять власне господарство поруч з окопами. Мають кілька курей, поросятко та кішку з кошенятами.

[gallery]

"Завести тварин вирішили місяць тому, бо хотілося свіжих яєць. Попросили у місцевих жителів курей. Згодом їм дали ще й поросятко. А потім прибилася кицька, яка прямо там народила трьох кошенят. Тому можна впевнено сказати: голодом з позицій наших не викуриш і місцеве населення ніхто не об'їдає", - розповіла волонтер громадської організації "Відродження України" Власта Негря.

Читайте також: В зоні АТО побудували гуцульську капличку

Прикордонники кажуть, що для повного щастя їм ще не вистачає корови.

"Через перемир'я бійцям нічого робити. Навіть відповідати на обстріли не можна. Тому навколо окопів вояки розводять господарство. Але роблять це більше від любові до тварин, бо харчове забезпечення у бійців добре. Навіть допомогу з рідного Закарпаття віддають в дитячий будинок у Широкине", - каже Власта.

Тварини вже не лякаються обстрілів, які тривають в цьому районі понад рік. Лише півень після кожного пострілу розпускає загривок і голосно кукурікає.

Читайте по темі: Чорнобильська лисичка робить собі канапки (відео)

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018