На столичних Осокорках, де в кінці квітня мешканці району активно боролися проти забудови, а мер Києва Віталій Кличко пообіцяв сквер - стоїть кілька дерев та панує торгівля "з рук".

Про це розповів нардеп Борислав Береза на своїй сторінці Facebook.

"Сумне видовище. Гола земля, кілька самотніх дерев, відсутність доріжок і лавок, та сама ж зона стихійної торгівлі", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: На Осокорках під час протестів постраждало троє міліціонерів (фото)

За його словами, місцеві жителі, які сподівалися на обіцянки мера, обурені. Вони вважають, що сквер там не розбивають спеціально.

"Кажуть, що бачать в цьому навмисні дії - простіше дати можливість з'явитися там стихійній торгівлі та опісля заявити про те, що там тепер утворилось - клоака, а міг би бути красивий торговий центр. І під цим благородним приводом відновити будівництво", - розповів нардеп.

За словами мешканців масиву, "сквер" справді виглядає жахливо.

"4 клена, 3 метрові сосенки та з десяток хирлявих кущиків. Сам рахував. І це - на площі майже в півгектара!", - розповів "Знай" місцевий житель Олександр.

У коментарях до посту Борислава Берези подейкують, що можна облаштувати "зелений куточок" і своїми силами.

"Я теж живу на Позняках, маємо двох маленьких дітей, працюємо, немає бабусь/дідусів/нянь поруч, і при цьому знаходимо час і гроші, щоб доглядати за великою клумбою і саджати по 5 дерев на рік і поливати їх, поки не виростуть", - розповів один із користувачів соціальної мережі.

"Люди в моєму районі живуть по 5-10 років і все сподіваються, що влада допоможе їм озеленити територію. Не треба жалітися, об'єднуйтеся, закуповуйте дерева і висаджуйте їх і поливайте", - додають у коментарях.

Нардеп підсумовує на своїй сторінці, що місцеві мешканці все ще чекають на виконання обіцянки столичної влади.

"Люди і самі б уже сквером зайнялися, але вони ще мають надію на обіцянку з мерії. В результаті і вони нічого не роблять і чекають, а мерія свої обіцянки просто не виконує", - написав він.