У мережі з'явилося фото Путіна без ретуші та фотошопа

поділитись
На першому фото - образ, який має володіти патріотичною свідомістю. На другому справжній реальний Путін

У мережі з'явилася фотографія Путіна дворічної давнини без ретуші та іншої обробки. Фотографу вдалося зняти Президента Росії після протокольної зйомки.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook користувач Марина Гордєєва-Боташева порівняла дві портретних фотографії Володимира Путіна - його "офіційне" обличчя і портрет президента Росії, зроблений фотожурналістом Олександром Петросяном після протокольної зйомки - без ретуші.

"На першому фото - образ, який має володіти патріотичною свідомістю. На другому, на фото Олександра Петросяна, - справжній реальний Путін, знятий з непротокольний ракурсу, без ретуші, фотошопа і інших хитрувань.

Набряклий, кашляючий, з печінковими плямами на обличчі та голові, з хворим зацькованим, нічого не бачачим поглядом ... ", - написала жінка.

Читайте також: Співпраця з ФСБ в Росії будуть зараховуватимуть до трудового стажу

Сам Олександр Петросян прокоментував народження свого фото так:

"Залишався останній шанс для зйомки: п'ять хвилин, в які пресі дозволено бути присутньою на засіданні. Я займаю позицію прямо навпроти, в декількох метрах від президентського місця і при його появі починаю знімати. Президент тримався напрочуд рівно, і тільки в останній момент поперхнувся, закашлявся, прикриваючи обличчя рукою. Так народився цей знімок", - написав він.

[image=10448]

[image=10449]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Мистецтво політичної інтриги в житті та в кіно
0
0
19:05 14.02.2018
Про що вам не розкажуть продавці листівок та цукерок
0
0
19:14 12.02.2018