У звіринці міста Рівне у пари тибетських яків народилося білосніжне теля, яке одразу ж стало на ще незміцнілі копитця.

"Вперше у пари наших тибетських яків народився малюк, і примітно те, що він абсолютно білосніжний" - розповів директор зоопарку Олег Павлюк.

Директор звіринця повідомляє, що за 20 років стажу він вперше побачив такий окрас у теляти тибетського яка.

Читайте також: Мережу підірвав лабрадор, що керує каяком (відео)

Дитинча - самець. Йому ще не придумали ім'я. Співробітники зоопарку повідомили в місцевій газеті про конкурс на краще ім'я для новонародженого.

Популярні новини зараз
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн У травні українці отримають третю платіжку за газ Українцям підвищать пенсії на 25% На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

"Приходьте до нас, милуйтеся маленьким тибетським яком і діліться своїми ідеями щодо імені малюка", - пропонують вони.

Теля, яке з народження стало місцевою зіркою, ні на крок не відходить від своєї матері, тому що поки харчується її молоком. Самка тибетського яка ретельно оберігає свого малюка від сторонніх, тому побачити або сфотографувати диво-теля поки що складно.