МІУ відкрило конкурс на нового директора аеропорта "Бориспіль"

поділитись
Конкурс відбудеться згідно з порядком проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський підписав наказ про оголошення конкурсного відбору на посаду генерального директора держпідприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Про це повідомляє офіційний сайт МІУ.

Конкурс відбудеться згідно з порядком проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств. Розгляд документів і захист конкурсних пропозицій буде проводитися на засіданні комісії Мінінфраструктури. Після заслухання конкурсних пропозицій комісія відбере від двох до п'яти фіналістів. Кандидатури передадуть комітетові по призначеннях Мінекономрозвитку, який і обере переможця.

Перший конкурс з відбору керівників держпідприємств Мініфраструктури був оголошений 31 грудня 2014 року. Однак Дніпропетровський окружний адмінсуд заборонив міністерству проводити відбір кандидатів на посаду керівників аеропортів "Бориспіль" і "Львів", "Укрзалізниці" за позовом заступника гендиректора аеропорту "Бориспіль" Кирила Звонарьова.

Читайте також: Росія будує в Сирії злітно-посадкову смугу для військових літаків

Нагадаємо, що аеропорт "Бориспіль" є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,500 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У найближчі дні в Україні будуть йти дощі
0
0
17:31 26.04.2018
За цим можуть стояти російські спецслужби
0
0
17:18 26.04.2018
Найбільше вражає антисанітарія і бруд серед якого готують їжу і фасують м'ясо
0
0
17:11 26.04.2018