У 2016 році "Укрзалізниця" планує закупити кілька швидкісних поїздів Hyundai Rotem.

Про це сьогодні 23 жовтня заявив на прес-конференції в.о. голови правління компанії Олександр Завгородній, передає "Центр транспортних стратегій".

"Останні три місяці ми вели переговори з великими компаніями, що займаються будівництвом поїздів. І як тільки надійде фінансування, "Укрзалізниця" почне створення і модернізацію локомотивного і пасажирського парку далекого прямування", - поділився Завгородній.

Також він додав, що поїзди Hyundai модернізують враховуючи параметри українських залізниць. Проблем з їх використанням не буде.

Глава компанії відзначив, що також планується закупівля двох поїздів виробництва Крюківського вагонзаводу.

Популярні новини зараз
Воїни ЗСУ ліквідували Шойгу: нажаль, є нюанс 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

"Ми розробили спеціальний план, в його рамках здійсниться закупівля 3300 вантажних піввагонів. Близько 3500 зерновозів збираються побудувати приватні інвестори. 1500 зерновозів побудуємо ми самі".

Читайте також: Залізничники України і Молдови прокладуть колії в обхід Придністров'я

Нагадаємо, що в 2012 році Україна закупила 10 швидкісних поїздів Hyundai.

Після виходу на залізницю вони почали масово ламатися через проблеми з струмоприймачами. У 2014 році всі 10 були зняті з експлуатації для ремонту.