Український прапор - символ свободи і протистояння агресії – Саакашвілі

поділитись

0

346

Я разом з цим прапором боровся багато років, починаючи ще з Помаранчевої революції - Саакашвілі

Державний прапор України для всього світу є символом свободи, символом протистояння тиранії, агресії та несправедливості.

Про це заявив голова Одеської облдержадміністрації після церемонії підняття Державного прапора на площі перед будівлею ОДА. Пише Уніан.

"Я разом з цим прапором боровся багато років, починаючи ще з Помаранчевої революції. Зараз цей прапор для всього світу – символ свободи, символ протистояння тиранії, агресії та несправедливості. І також цей прапор – символ багатонаціональної, багатоетнічної України, де є, звичайно, один народ України, але він складається з багатьох етнічних груп і людей з різними релігіями, людей, що розмовляють різними мовами, але які, тим не менше, однаково відстоюють незалежність і б'ються за своє майбутнє", - сказав Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі демонтував ще один паркан в Одесі (фото)

Голова ОДА впевнений, що немає альтернативи тому, що "у нас є одна державна мова – українська". Разом з тим, за його словами, "є дуже багато різних представників цієї багатонаціональності. Це ціла веселка, палітра, це те, що не тільки не послаблює, навпаки, це нас посилює". "У тому й сила України, що вона настільки може приймати всіх, всиновлювати, удочеряти, і ставити на службу майбутнього прогресу і світу", - додав керівник Одеської області.

Крім того, в Одесі відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора біля будівлі мерії на Думській площі, а також на кораблях ВМС, що базуються у місті.

У заходах також взяли участь мер Одеси Геннадій Труханов, голова облради Михайло Шмушкович, командувач ВМС ЗСУ Сергій Гайдук, представники депутатських корпусів області та міста, Південного оперативного командування, громадськості, ветеранських організацій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

За задумами уряду, українці повинні були масово почати купувати "дешеві" електрокари
3
0
15:30 29.03.2017
В Україні, як і в усьому цивілізованому світі, земля має продаватися. Зараз коли цього немає, то немає і ціни на землю.
0
0
12:24 29.03.2017
Ким був легендарний конунг Данії і найвідоміший вікінг насправді
0
0
19:45 28.03.2017
Олексій Чарей розповів про те, що люблять вітчизняні знаменитості у татуюванні
0
0
18:30 28.03.2017