Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль має обґрунтовані підозри, що Міністерство охорони здоров'я цілеспрямовано роздуло псевдосенсацію про небезпечний вірус у регіоні.

Про це він повідомив на своєму сайті.

Він наголосив, що жодного випадку захворювання на поліомієліт на Закарпатті не виявлено, а повідомлення міністерства виявилось неправдивим.

"Отриману з-за кордону крупну партію вакцини від поліомієліту фахівці МОЗ зберігали з порушенням температурного режиму, допустили її розмороження, після чого повторно заморозили, хоча це не передбачено інструкцією", — повідомив Москаль.

Згодом, за словами очільника області, заморожену вакцину вирішили швидко використати. Він вважає, що саме для цього й організували інформаційну атаку про "спалах поліомієліту на Закарпатті".

Популярні новини зараз

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Читайте також: Москаль розповів, як довго ще планує працювати на Закарпатті

"Щоб провести свій сумнівний експеримент, заступники голови МОЗ телефонували в Ужгород і вимагали від головних лікарів підтвердження діагнозу "поліомієлітт", погрожуючи їм звільненням", - наголосив Москаль.

Голова Закарпатської ОДА сказав, що вже звернувся до генпрокурора з проханням дати правову оцінку керівництву МОЗ, яке "попсувало імідж України у Європі" через псевдосенсацію з поліомієлітом.