У столиці може з'явитися незвичайна будівля.

Про це повідомив ProfiDom.com.ua.

За задумом архітекторів, хмарочос у формі розписаного яйця з'явиться на Південному мисі Рибальського острова. За планами, висота будівлі складе 200 метрів, а діаметр - до 150 метрів.

У хмарочосі буде 44 поверху, в нижній, стилобатній частині розташується паркінг, господарські та комерційні приміщення. На верхніх поверхах - зона розваг, готельний комплекс і приватні пентхауси.

Читайте також: Скандально відому висотку в центрі Києва "вкоротили"

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Цікаво, що в центральній частині "Писанки" планують розмістити світловий колодязь, простір якого на різних рівнях заповнять ресторани-"соняшники".

Хмарочос зможе претендувати на роль нового архітектурного символу України, вважають київські архітектори. Адже "Писанка" - це всесвіт, виражена в поетичній формі, яка несе в собі стародавні знакові коди українців.

Попередня вартість проекту - 483 млн доларів. Про дату початку будівництва поки не повідомляють.