У Черкаській області судитимуть організатора каналу постачання зброї з території проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє СБУ.

У серпні 2015 року мешканця Черкас затримали "на гарячому" під час продажу автомата АКС-74, двох магазинів до нього та понад 200 набоїв.

Також співробітники Служби безпеки України перехопили поштове відправлення, адресоване затриманому. Під час обшуку з посилки вилучили понад 650 набоїв калібру 5,45 мм, що були приховані у задньому мості автомобіля УАЗ.

Слідчі встановили, що посилка надійшла із території проведення антитерористичної операції.

Читайте також: СБУ у Запоріжжі затримала торгівця зброєю (відео)

Популярні новини зараз
Як скандинави утеплюють будинки: практичні поради для українців, щоб підготуватися до холодної зими Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Чому школярі відмовляються говорити українською мовою
Показати ще

Реалізатора звинувачують у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нагадаємо, днями правоохоронці також затримали торговців зброєю у Львові.