У Житомирській області правоохоронці затримали учасника незаконного збройного формування "ДНР". Про це повідомляє СБУ.

Чоловіка підозрюють у захопленні та катуванні співробітників правоохоронних органів, військових АТО та волонтерів.

30-річний житомирянин, який був тричі засуджений за насильницькі злочини, після дострокового звільнення з місця відбування покарання прибув на окуповану террористами територію. Він вступив до однієї з бригад фейкового міністерства оборони "ДНР". Пройшовши відповідний вишкіл в одному з центрів підготовки бойовиків на території РФ, він продовжив службу вже у розвідувальному підрозділі цього формування.

Читайте також: Активісти кримської блокади затримали відомого бойовика "ДНР"

СБУ встановила, що зловмисник також заробляв гроші шляхом шантажу родичів полонених: він пропонував за відповідну винагороду нібито вирішити питання щодо звільнення їхніх рідних. У випадку відмови заплатити викуп – погрожував катуваннями та навіть вбивством утримуваних осіб.

Популярні новини зараз
Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів Розірвані труби здадуться дрібницями: нова небезпека у багатоповерхівках після відключень Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам
Показати ще

Правоохоронці відкрили за цим фактом кримінальне провадження.