В Івано-Франківську троє п'яних представників міської прокуратури жорстоко побили засновника українського музичної групи "Патріот.UА" − Дмитра Бабінчука.

Про це у свєму Фейсбук повідомив сам Д.Бабінчук.

Також він наголосив, що зараз справу про побиття намагаються будь-що зам'яти. На свідків чинять тиск, а докази знищують.

Читати також: У Миколаєві п'яний військовий із ножем кидався на перехожих

Відомо, що напередодні побиття, в Івано-Франківську був запланований благодійний концерт гурту разом із оркестром обласної філармонії, однак через травми обличчя Бабінчук скасував захід.

Популярні новини зараз
Доплати до пенсій у серпні: хто додатково отримає майже 600 гривень Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію Нові правила карткових переказів з жовтня Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти
Показати ще

На фото, оприлюдненому музикантом, видно, що в нього сильно розбита губа та численні садни по всьому обличчі.

Нагадаємо, нещодавно в Тернополі в обласній філармоній відбувся концерт гурту "Патріот.UА". Всі кошти від концерту будуть скеровані на придбання реанімобіля для бійців у зоні АТО.

Гурт "Патріот.UА" відомий тим, що представляє собою некомерційний, волонтерський проект, завданням якого є моральна та психологічна підтримка українських військових в зоні АТО.