Київський програміст-самоучка Владислав Карпенко власними силами розвиває проект "Легкомобіль". Він згодом повинен перетворитися в онлайн-майданчик для автомобілістів і власників електрокарів. Це буде додатком, що допоможе керувати авто зі смартфона і з можливістю замовлення офлайн-послуг.

Зараз Владислав запустив онлайн-калькулятор, який допоможе користувачу визначитися, чи варто купувати електрокар і якою буде економія від такої покупки.

Спочатку ідея "Легкомобіля" полягала в тому, щоб створити сервіс онлайн-таксі на електромобілях. Але потім Владислав вивчив ринок і вирішив, що не варто йти в цю нішу. У минулому році він повернувся до ідеї популяризувати електромобілі.

Читайте також: Електрокар Tesla Model S можна взяти напрокат в Одесі (фото)

Наразі на сайті збираються акції від дилерів електромобілів, а також інформація для власників таких автомобілів і тих, хто тільки збирається їх купити.

Онлайн-калькулятор допоможе, насамперед, тим, хто хоче зрозуміти, чи варто в принципі витрачати гроші на електрокари. Тому він розраховує не повну вартість електрокара, а саме різницю між вартістю бензинового авто і на електроприводі.