Адвокати розгублені: ніхто не знає, куди відвезли Савченко

поділитись
Її захисник Микола Полозов вважає, що дізнатися справжню інформацію вдасться лише наступного тижня

Адвокати Надії Савченко не знають, куди відвезли їхню підопічну. Інформація про місцеперебування української льотчиці кардинально різниться.

Захисник Савченко Марк Фейгин розповів, що її доставили в СІЗО-4 Ростовської області у місто Шахти. "Згідно з моїми джерелами, вона вже знаходиться у СІЗО і там для неї готується камера", — сказав Фейгин, передає delo.ua.

Проте інший адвокат Ілля Новіков повідомив, що Савченко, можливо, перебуває в місті Новочеркаськ.

"Омбудсмен Ела Памфілова повідомила сестру Надії Савченко, Віру, про те, що та зараз в СІЗО Новочеркаська", - повідомив він.

А третій захисник Микола Полозов говорить, що у нього інші дані – українка може бути зараз у Ростові-на-Дону.

"Закон влаштований таким чином, що людину можуть відвезти із СІЗО і не сказати, куди, тому інформація про місце перебування нашої підзахисної й різниться", — сказав Полозов. Він вважає, що дізнатися справжню інформацію вдасться лише наступного тижня.

Нагадаємо, Савченко була етапована з СІЗО "Матроська тиша" у Москві. Раніше заявлялося, що її відправлять до СІЗО Ростовської області.

Сайт уповноваженої з прав людини в РФ Ели Памфілової повідомив, що Савченко в суботу буде доставлена в СІЗО Ростовської області. 30 липня має відбутися попереднє слухання у її справі в російському місті Донецьк, що в цій же області.

Читайте також: Суд над Савченко зроблять закритим

Нагадаємо, Надію Савченко викрали з території України російські бойовики і звинуватили у вбивстві двох журналістів, які нелегально перебували на Донбасі. Українська льотчиця вже більше року знаходиться незаконно під арештом в РФ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Італійські трюфальє, турецькі травесті діви та шоу морозива - чого тільки не зустрінеш
0
0
20:51 24.05.2018
Прості поради для батьків
0
0
17:59 16.05.2018
Статистика шокуюча. Небезпека підстерігає всіх - від дівчат на прогулянці до силовиків
0
0
14:41 04.05.2018
Стрічка, яка покаже ЧАЕС із зовсім невідомого боку
0
0
12:20 26.04.2018
Стовп на місці, а машина вщент
0
0
01:31 26.04.2018