Порошенко нагородив "посмертно" живого бійця АТО (фото)

поділитись
Дзвонять мені з книги пам'яті загиблих в АТО. Виявляється, я загинув!

Президент Петро Порошенко "посмертно" нагородив бійця АТО Ігоря Гурчика, який, на щастя, виявився живим та здоровим. Про це Ігор Гурчик сам повідомив на сторінці Facebook.

"Дзвонять мені з книги пам'яті загиблих в АТО. Виявляється, я загинув. Це, звичайно, мінус. Але Порошенко нагородив мене посмертно, і це плюс. Схоже, це у нас сімейна традиція. У книзі пам'яті киян, загиблих у війні з німецькими нациками, вписаний мій батько і дядько. На нього і на його рідного брата тоді прийшли похоронки. Батько повернувся, а мій дядько залишився в Польщі", - повідомив воїн АТО.

[gallery]

Ігор Гурчик є бійцем у 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар". На своїй сторінці у соцмережі солдат ділиться фотографіями з війни, де він зі своїми побратимами переживає і радісні, і сумні моменти.

Читайте також: Аваков закликав припинити "вуличну мобілізацію" і створити професійну армію

Сьогодні у Миколаєві посмертно нагороджували загиблих солдатів АТО згідно наказу Порошенка. Нагороди отримали родичі загиблих.

Нагадаємо, нещодавно у Вінницькій області повістку до військкомату отримав інвалід без рук. Цікаво, що чоловік був не проти служити, але не має фізичної змоги.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018