Даїшники почали шукати роботу охоронцями та кур’єрами

поділитись

0

726

Сьогодні президент підписав закон про Національну поліцію України. На сайтах з працевлаштування відразу з'явились резюме інспекторів ДАІ. Хочуть бути кур'єрами та начальниками.

Сьогодні президент підписав закон, який передбачає Національну поліцію України. Це означає, що закон про міліцію втрачає силу. І всі працівники підпадають під скорочення, навіть ті, хто знаходиться на лікарняному та у відпустці.

Шукають роботу кур'єрами та начальниками

На сайтах з працевлаштування вже з'явились резюме інспекторів ДАІ. Киянин 31-річний Юрій шукає роботу водієм, кур'єром або спеціалістом з безпеки. Хоче отримувати 6,5 тис. грн. До цього працював інспектором ДПС відділу ДАІ. Про себе пише, що має юридичну освіту, експерт з української та російської мов. Водить власний автомобіль на газу.

Читайте також: Патрульна поліція замінить даїшників на житомирській трасі

37-річний Андрій працював інспектором ДАІ в Черкаській області. Зараз шукає роботу детективом чи слідчим із зарплатнею 3 тис. грн. Має нагороду – ювілейну пам'ятну медаль "15 років ДАІ МВС України", яку отримав три роки тому. "Одружений, відповідальний, комунікабельний, швидко освоюю нову інформацію. Інтереси - автомобільна техніка, вогнепальна і травматична зброя", - пише в резюме.

Інспектор ДПС ДАІ в Херсонській області Анатолій шукає роботу начальником. Яким саме – не вказує. За це хоче отримувати 3 тис. грн.

Не йдуть в поліцію через вік

У Департаменті ДАІ кажуть, що багато їхніх колег навіть не пробувалися влаштуватися до нової поліції через вимоги, які потрібні на новій роботі.

"Наприклад, це вік. Всі претенденти мають бути не старшими за 35 років. Тому інспектори і не пробуються влаштуватися. Майже всі працівники ДАІ мають вищу освіту, а іноді і дві, та прекрасний стаж водіння. Тому шукають роботу в транспортній та юридичній сферах", - каже Інна Котула з Департаменту ДАІ МВС України.

Візьмуть водіями таксі та розвізник піци

На порталах з працевлаштування кажуть, що інспектори ДАІ можуть претендувати на посади охоронців, водіїв і колекторів.

"Колекторські фірми якраз шукають працівників, які вміють переконливо домовлятися з клієнтами про повернення заборгованостей. Пропонують зарплату 3,5-5 тис. І бонуси. Також вони можуть влаштуватися дальнобійниками, водіями таксі та розвізниками піци. Все залежить від того, чи зможуть вони переламати себе і піти на такі посади", - говорить контент-експерт порталу rabota.ua Тетяна Пашкіна.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Чи був Володимир святим, і коли на Русі з'явилися перші християни
0
0
14:00 29.07.2017
Боротьба з диктаторськими законами по-французьки
0
0
19:40 26.07.2017
Політичні інтриги, зрада та справжнє кохання
0
0
19:40 25.07.2017
Нинішній генеральний прокурор відомий своєю злопам'ятністю
0
0
18:00 25.07.2017
Як Південна Америка позбавлялася від іспанського ярма
0
0
20:55 24.07.2017