Харківська влада планує передати українським військовослужбовцям квартири в новобудовах.

Про це розповів заступник губернатора області Євген Шахненко виданню Сегодня.

Військових вже чекають квартири в будинках житлового комплексу з 11 багатоповерхівок на Салтівському шосе, 264-б, в найбільшому житловому масиві Харкова.

Восени новобудови за вказаною адресою планують здати в експлуатацію.

За словами Шахненко, представники ЗСУ отримають 50 однокімнатних і двокімнатних квартир.

Популярні новини зараз
"Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Показати ще

Читайте також: Запорожця збираються оштрафувати за патріотичний малюнок на будинку

"Їх закупівлею буде займатися Міноборони, яке планує закупити близько 100 квартир для військових - частина з них на Салтівці, а частина на Олексіївці та Нової Баварії", - розповів чиновник.

Також заступник губернатора додав, що квартири перейдуть до нових власників з уже оформленими документами на право власності та закінченими ремонтами.