Мати загиблого під Іловайськом героя побили за те, що «народила нацика»

поділитись

0

458

Коли жінка звернулася в міліцію щоб з'ясувати, чому не проводять розслідування, правоохоронці виставили її за двері.

У місті Червоному Лимані на Донеччині в маршрутці побили 62-річну матір учасника АТО Володимира Бражника, який загинув у "Іловайському котлі" 29 серпня 2014 року.

На жінку накинулися пасажири з криками "Ти народила нацика!", повідомляє Обозреватель.

"Ми їхали за покупками з мамою, в маршрутці з нами опинилися підлітки з донецького футбольного клубу" Олімпік "та їхній тренер. Вони всю дорогу розповідали, які у них в Донецьку хороші" ополченці ", і як вони ненавидять" укропів "і" нациків". А також як добре живеться в Донецьку. І раптом хтось із пасажирів сказав:" А ось сидить мама фашиста ". Одна жінка схопила маму за чорний жалобний шарфик з криком:" Ти народила нацика! ". Схопила за шию, за обличчя- все лице було подряпане і руки в ранах. Я відтягувала навіжену жінку, а вся маршрутка спостерігала. Діти - по 15-16 років - сміялися. Тренер не зробив їм зауваження ", - розповіла про те, що трапилося, сестра загиблого героя Галина Бражник.

Інцидент стався ще 6 червня. Викликали міліцію, правоохоронці зафіксували факт побиття і зняли побої. Але до 13 серпня слідчі дії так і не проводили.

Читайте також: На ринку Кривого Рогу побилися через Путіна

Коли жінка звернулася в міліцію щоб з'ясувати, чому не проводять розслідування, правоохоронці виставили її за двері.

"Там 4 мужика сидять на варті, на вході, і сказали їй:" Що ти хочеш, він вже давно похований. Іди, бабко, звідси ". Зверталися" на ти "до моєї мами, якій 62 роки. До слідчої не пропустили. Сміялися в обличчя. Казали:" Я тебе пропущу, а ти там на слідчу накинешся ". Мама обурилася, сказавши, що вона мати героя і вимагає до себе поважного ставлення, і почула: "Іди звідси". Коли я з приводу цього випадку звернулася до керівництва Краснолиманського МВ, мені начальник відповів, що такого просто не може бути. Моя мама плаче кожен день і каже: "Невже мій син загинув, щоб цей бєспрєдєл і далі продовжувався?", - розповіла дочка постраждалої жінки.

У керівництві УМВС Донеччини дані факти підтвердили лише частково, зараз деталі інциденту уточнюють. Розслідування за фактом побиття матері Володимира Бражника триває.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017
На третій рік війни влада таки зважилися на обмеження роботи фінустанов, пов'язаних з країною агресором
2
0
19:41 23.03.2017
Замість зниження оптово-ринкової ціни на електрику з 1 квітня 2017 року в НКРЕКП вирішили підняти вартість енергоносія
0
0
15:33 23.03.2017