Правоохоронці вибачили руфера, який підняв на вуха поліцію

поділитись

0

906

Ми не очікували, що поліцейські піднімуться. Думали, що будуть чекати внизу. Раніше так і було. Думаю, що нас побачили через білу сорочку, в якій я був на мосту - руфер

17-річний киянин Джеймс Семененко, через якого на верхівку Московського мосту видерлися нові поліцейські, розповів подробиці пригоди. Хлопець зізнався, що на висоті 109 метрів він був із двома друзями. Переконаний, що мандрівка "спалилася" через його білу сорочку. Студент переконує, що поява поліцейських для нього стала повною несподіванкою.

Новина про те, що патрульні підкорили Московський мост, з'явилася у Facebook на сторінці головного міліціонера Києва Олександра Терещука.

"Нова поліція не перестає дивувати - піднялись за руфером на Московський міст. Важко уявляю таке собі раніше", - похвалився генерал.

Читайте також: У Києві поліцейські видерлися на Московський міст

Один з руферів - 17-річний студент юрфаку. Хлопець розповів, що Джеймс - його справжнє ім'я. Прогулянками по дахах та підкоренням висот він захопився рік тому.

"Коли мені було 16 років, друг із США навчив мене не боятися висоти. Я поборов страх. А тепер кожного разу йду за адреналіном. Найвище місце, куди підіймався – кран недобудованого хмарочосу "Sky towers" на проспекті Перемоги. Батька в мене немає, а мама знає про моє захоплення. Реагує нейтрально", - зізнався хлопець.

Цього разу на пілоні Московському мосту, висота якого 109 метрів, Джеймс був із двома друзями.

"Ми не очікували, що поліцейські піднімуться. Думали, що будуть чекати внизу. Раніше так і було. Думаю, що нас побачили через білу сорочку, в якій я був на мосту", - припускає хлопець.

Додає, що його доставили у райвідділок міліції, там слідчий провів виховну роботу та запевнив, що на перший раз хлопця вибачать. Також його запросили на розмову в прокуратуру.

"Тепер спробую бути непомітним. Бо є ще плани піднятися на дах ЖК "Кловський" (висота хмарочосу 168 м – "Знай"). Я вже чотири рази пробував пройти охорону, поки не виходить", - каже Джеймс.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.11.2017
Вибір редакції, Столиця
19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017