На організатора пікету до Дня Незалежності накинулися у Ростові

поділитись

0

312

Вони прагнули проінформувати мешканців Ростова, що між Росією та Україною з 1997 року діє Договір про дружбу, співпрацю і партнерство

24 серпня у російському місті Ростов-на-Дону невідомі напали на організатора пікету на честь Дня Незалежності України. Вони атакували організатора заходу, повалили його і намагалися вирвати з рук плакат.

Про це пише Радіо Свобода.

"За словами активістів, метою заходу було бажання привітати українців із 24-ю річницею проголошення Незалежності, висловити підтримку народу України у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: У Черкасах встановили рекорд по найбільшому "велосипедному прапору" (фото)

Вони прагнули проінформувати мешканців Ростова, що між Росією та Україною з 1997 року діє Договір про дружбу, співпрацю і партнерство, згідно з яким сторони мають поважати територіальну цілісність одна одної та підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів.

Майже одразу після початку акції, невідомі спробували зірвати пікет.

На організатора Едуарда Миколаєва напали ззаду, спробували повалити і вирвати плакат, який він тримав у руках. Учасниці пікету, почали голосно кричати, чим привернули увагу поліцейських.

Одного із нападників правоохоронці затримали і відправили у відділ внутрішніх справ, а другого опитали як свідка. За словами активістки Олени Белан, він також погрожував їй викраденням.

"Ось поїдемо на Донбас, і там поговоримо", - цитує вона "свідка".

Після закінчення акції російські поліцейські провели пікетувальників до зупинки. Вони перевірили їхні документи та переписали дані у активістів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017