Український програміст Євген Докукін виклав в мережу, а також передав до Служби безпеки України файли з комп'ютера заступника голови так званої Народної ради "Донецької народної республіки" Дениса Пушиліна.

Про це Докукін повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Виклав всі файли з комп'ютера Пушиліна і дампи Skype, Viber і смс з його смартфона. Розмістив їх на ex.ua. У тому числі, експортовані в csv дані з БД смс. Зробив це ще 9 серпня, але оприлюднив якраз в мій день народження", - повідомив фахівець з веб-безпеки.

Читайте також: Сайт Львівської адміністрації зламали кримські хакери

Докунін стверджує, що всі ці файли роздобули інші хакери, а він тільки розмістив їх на ex.ua і передав СБУ, за що від них "навіть подяки не отримав".

Популярні новини зараз
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Показати ще

Нагадаємо, у федеральних судах США 11 серпня порушено одночасно три справи стосовно вихідців із країн СНД. Їх звинувачують у безпрецедентній хакерській афері. Серед 32 обвинувачених є двоє жителів України – Іван Турчинов і Олександр Єременко, які зламували комп'ютерні мережі компаній, що поширюють корпоративні прес-релізи, і 30 осіб, що проживають як у США, так і в інших країнах, які торгували на біржі, використовуючи викрадену хакерами інформацію.