Учасники місії міжнародного комітету Червоного Хреста можуть отримати допуск на окуповані території Донбасу. Вони шукатимуть там загиблих і зниклих безвісти українських військовослужбовців.

Про це повідомила уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко в ефірі "5 каналу".

"У мене є обережний оптимізм щодо того, що міжнародна місія Червоного Хреста може отримати допуск на окуповані території, в першу чергу, в питанні з пошуку загиблих, пошуку зниклих безвісти, притягнення до питань ідентифікації тіл загиблих, а також допуск в пенітенціарні установи ", - зазначила вона.

Читайте також: Проросійські терористи масово катують та вбивають мирне населення - ООН

Геращенко додала, що іншою, ще більш страшною проблемою, є ідентифікація і транспортування тіл загиблих. За цей рік, за її словами, більшу частину роботи тут проводили волонтери та громадські організації. Вона висловила їм надзвичайну вдячність.

Популярні новини зараз

Розбавлене молоко і підфарбований сир: як відрізнити підроблену молочку від справжньої

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко повідомила, що на даний момент в списку Служби безпеки України значаться 804 людини, зниклих без вісті. Вона додала, що міжнародні гуманітарні організації переконані, що ця цифра більша, а масштаби цієї проблеми неможливо оцінити без доступу на окуповані території.