Сьогодні перед початком уставного чину освячення новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Носачів Смілянського району, в блакитному небі з'явилося знамення Чесного Животворного Хреста.

Про це повідомляє місцеве видання Рrocherk.info.

Неймовірне видовище могла спостерігати велика кількість людей, які були присутні на освяченні. Воно з'явилось в той час, коли Митрополит Черкаський і Канівський Софроній приймав вітання від сільської громади.

Цікаво те, що знамення утворилося не через так званий інверсний слід літаків, що пролітають над цією місцевістю. Раптово поодинокі хмаринки раптом утворили чітку конфігурацію Хреста. Він з'явився не десь збоку, поодаль храму, а безпосередньо над ним.

Читайте також: Диво в АТО: суха гілка пустила пагони від ікони Божої Матері

Популярні новини зараз
Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними "Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів Мобілізація 60+: як будуть призивати до армії дідусів Розширення мобілізації: ТЦК прийдуть за чоловіками з відстрочкою – кого торкнеться
Показати ще

Присутні фотографували незвичайне явище на камери й мобільні телефони.

Диво тривало протягом кількох хвилин та поступово почало зникати. Небо стало абсолютно безхмарним і залишилося таким протягом усього часу, поки тривало святкове богослужіння.