Вчора в Подільському районі Києва на проспекті Правди стався конфлікт між двома водіями. В результаті один з них був поранений з пістолета.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

Правоохоронці з'ясували, чоловіки на іномарках влаштували гонки, які завершилися з'ясуванням стосунків. В одного з водіїв була бита, в іншого - зброя. За попередніми даними це був травматичний пістолет ПМ-Т.

Потерпілого госпіталізували медики з пораненням грудної клітини та гематомами. На місці злочину співробітники міліції затримали 34-річного уродженця Київської області.

Читайте також: На столичній станції метро "Гідропарк" відбулась стрілянина

Популярні новини зараз
За дрібну помилку — мінус 20% пенсії: літнім українцям запровадили штрафи "Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею Кримінального кодексу "хуліганство".

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до семи років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 15 вересня неподалік від села Вишеньки Бориспільського району в салоні автомобіля Toyota Camry виявили тіло чоловіка з вогнепальним пораненням голови.