Місця розстрілів євромайданівців стали об'єктами культурної спадщини у Києві. Про повідомив начальник управління збереження історичного середовища та охорони об'єктів культурної спадщини КМДА Сергій Груздо. Пише Унн.

Загалом в управлінні збереження історичного середовища та охорони об'єктів культурної спадщини КМДА повідомили про 40 об'єктів культурної спадщини у столиці.

"Переліки запитуваних об'єктів, починаючи з 2014 року і дотепер, затверджені наказами Міністерства культури від 28 січня 2014 року, від 15 жовтня та від 27 листопада. Серед об'єктів є пам'ятки історії та пам'ятки архітектури", – повідомив Груздо.

Читайте також: Фільм про Майдан переміг на кінофестивалі у Торонто

У переліку є могила історика Піскорського на Звіринецькому кладовищі, склеп Козакевича у Пущі-Водиці, місце бойових дій та масової загибелі людей в районі вул. Інститутської у лютому 2014 року, а також на вул. Грушевського.

Популярні новини зараз
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

Крім того, у переліку об'єктів є Гостинний двір, три житлових будинки по вулиці Спаській №10А, 12 і 22 та чотири будинки по вулиці Хорива №2А, 2Б, 4 і 9, що на Подолі. Культурною спадщиною є також Велотрек по вулиці Б.Хмельницького,58, що врятувало цей спортивний об'єкт від знесення.