Російські ЗМІ назвали імена причетних до вбивства міліціонерів

поділитись

0

3694

Один них Микола Мнишенко у той час, коли сталося вбивство міліціонерів, дискутував у соцмережах із друзями та перепощував записи з інших спільнот

Один з російських телеканалів оприлюднив прізвища причетних до вбивства міліціонерів, яке сталося вчора в столиці.

Кажуть, що інформацію отримали з власних джерел. Всі четверо є бійцями полку "Азов", який підпорядковується МВС.

Це Євген Кошелюк, 1995-го року народження з Харківської області. Він служив в батальйонах "Азов", "Айдар" і "Торнадо". Другий - Андрій Романюк, 1998-го року народження з Вінницької області. Також був в "Азові", "Айдарі" та "Торнадо". Ще один затриманий - Микола Монишенко з Києва. Він є учнем гімназії "Домінанта". Вік підлітка не наводять. Загинув під час затримання Вадим Пинус, 1991-го року народження з Харківської області.

Матеріал по темі: Вони полювали на "Беркут" - друзі затриманих за вбивство міліціонерів

Спершу, інформація про підозрюваних з'явилася на російських пропагандистських сайтах та форумах. Швидше за все, її "злив" сепаратистам один з діючих співробітників міліції.

"Знай" знайшли сторінки у соцмережах усіх чотирьох хлопців. Деякі із затриманих були в онлайні навіть сьогодні. Наприклад, вінничанин 20-річний Євген Кошелюк заходив на свій акаунт сьогодні о 14.15. Останній його запис – патріотичне відео до Дня перемоги. В нього є кілька фото з Майдану. Одне – з чорно-жовтим шарфом футбольного клубу "Дортмундська Борусія" замість маски. Він стоїть у натовпі біля Будинку профспілок. Датоване 18 грудня 2013 року.

[image=4021]

23-річний Вадим Пинус востаннє в соцмережах був 5 квітня. На сторінці тільки одне фото – у масці, яка повністю прикриває очі. В руках тримає автомат. Місцем роботі зазначений Полк особливого призначення "Азов".

[image=4023]

У 18-річного Андрія Романюка на аватарці – руна, особистих фото немає. Востаннє заходив у соцмережі місяць тому.

[image=4019]

А Микола Мнишенко у час, коли сталося вбивство міліціонерів, дискутував в соцмережах із друзями та перепощував записи з інших спільнот. В нього на сторінці багато цитат Гітлера, німецької символіки. Останній запис – репост статті з радикальної організації "Реванш" він розмістив вчора о 7.40 ранку. А стрілянина з правоохоронцями сталася близько 2-ої години ночі.

"Шлях до вершини завжди потопає в крові. І не тільки в крові ворогів, але і в своїй власній. Так чи повинен той, хто платить своєю власною кров'ю за досягнення мети, щадити інших людей?", - написав він в цей момент. Ще одна з останніх цитат - прохання у випадку смерті поховати його закутаним у прапор зі свастикою.

[image=4020]

Мобільний телефон в хлопця працює, але слухавку він не бере.

Читайте також: Невідомі обстріляли пост ДАІ у Биківні

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Їм так не вистачає домашнього затишку та любові. А незабаром держава підкине нові випробовування
0
0
19:37 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017