Віта Заверуха розпочала голодування

поділитись
Підозрювана у вбивстві беркутівців Віта Заверуха оголосила голодування. Бійці "Айдару" назвали дівчину військовополоненою і вирішили боротися за бойову подругу

Сьогодні о 16 годині в Апеляційному суді Києва будуть розглядати справу 17-річного киянина Миколи Мнишенка. Його арештували за співучасть у нападі на АЗС та вбивстві міліціонерів у Києві.

Мама Миколи Інна розповіла "Знай", що хлопець в ніч на 4 травня спав вдома. Зранку озброєні люди витягли його з ліжка, жорсткоко побили та змусили щось підписати. Батьків та адвокатів до нього не пускали.

Читайте по темі: Як при Авакові стають "вбивцями" міліціонерів

Також, завтра, 19 травня о 14 годині, Апеляційний суд розглядатиме справу ще однієї "співучасниці" - 18-річної Вікторії Заверухи. Родичі кажуть, що 4 травня дівчина знаходилася у Вінниці. А її адвокат, Віктор Смалій, додає, що Віта взагалі не може бути причетною до цього злочину.

"В повідомлені про підозру вказано, що вона надавала інформаційні поради. Якщо, за версією міліції, було пограбування АЗС, а потім погоня та стрілянина, то як вона могла надавати інформаційні поради?", - дивується адвокат.

Також, за його словами, після того, як Заверуха та Мнишенко були затримані, з їх мобільних телефонів міліцінери відправляли смс-повідомлення із закликами про помсту. Смалій каже, що таким чином правоохоронці після затримання Миколи та Віти провокували нові злочини.

Бійці "Айдару" додають, що вважають Віту військовополоненою. Так само, як і Надію Савченко, яка теж була в "Айдарі".

"Тільки Надію захопив зовнішній ворог, а Віту - внутрішній", - каже Дмитро Кайтанюк, командир мінометного відділення, у якому служила Заверуха. Він зауважив, що дівчина була хорошим солдатом. Зокрема, врятувала особисто йому життя. А після декількох контузій не чує на одне вухо та не бачить на одне око.

"Їй потрібна медична допомога. Ми боїмося за її життя. Будемо робити все, аби її визволити з полону, але в рамках закону", - уточнює Кайтанюк. Адвокат додає, що Віта на знак протесту почала голодування.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018