Фанатів "Дніпра" не пустять на наступний матч в єврокубку

поділитись
За "витівку" фанатів клуб заплатить штраф у розмірі 70 тисяч євро: 50 тисяч за начебто "расистську" поведінку фанатів і 20 тисяч - за фаєри і жовті картки

Дисциплінарний комітет УЄФА покарав український футбольний клуб "Дніпро" за начебто неправильну поведінку фанатів на матчі з італійським "Наполі". Дніпропетровська команда тоді виграла у суперника з рахунком 1: 0. Радісні фанати вибігли на поле після закінчення матчу, що заборонено правилами УЄФА.

За "витівку" фанатів клуб заплатить штраф у розмірі 70 тисяч євро: 50 тисяч за начебто "расистську" поведінку фанатів і 20 тисяч - за вибігання на поле, фаєри і велику кількість жовтих карток. Крім того, "Дніпро" проведе при порожніх трибунах свій наступний домашній матч в єврокубках.

Також футболісти проведуть ще один домашній матч без уболівальників, якщо клуб "завинить" ще раз протягом двох років випробувального терміну.

Читайте по темі: Як тисячі українців вболівали за "Дніпро" (фото)

Нагадаємо, що "Дніпро" не отримає зароблені в нинішньому сезоні 9 млн євро призових від УЄФА. За рішенням суду ці гроші підуть на рахунки німецької компанії "Hochtief", яка будувала стадіон "Дніпро-Арена" і не отримала, на думку німців, всіх належних коштів від дніпропетровського клубу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018