Активістів "Правого сектора" затримали, щоб не заважали маршу ЛГБД

поділитись

0

554

Учасників "Маршу рівності" закидали димовими шашками

На Оболонську набережну в Києві, де представники сексменшин проводять "Марш рівності", прибули кілька десятків молодих людей в балаклавах.

"Схоже, що #KyivPride мирно не закінчиться. Учасників #KyivPride супроводжує міліція", - йдеться в повідомленні "Громадське ТБ" в Twitter.

Поблизу місця проведення ходи їздили два автобуси Добровольчого Українського корпусу "Правий сектор". Активісти заявляли, що будуть перешкоджати проведенню акції.

"Ми заздалегідь говорили, що ми прийдемо протестувати, бо ми проти того, що вони пропагують. Ми не ходимо і не відловлюємо, акція закінчилася. Так, наших людей затримали. Вважаю, без причини", - заявив прес-секретар ПС Артем Скоропадський.

Матеріал по темі: Під час маршу сексменшин поранили трьох міліціонерів

Міліціонери продовжили супроводжувати активістів "Маршу рівності" з метою безпеки. Вранці вже відбулася сутичка між противниками акції та її учасниками. ЛГБТ-активістів закидали димовими шашками. В результаті бійки троє міліціонерів отримали поранення.

Нагадаємо, напередодні лідер "Правого сектара" Дмитро Ярош розкритикував подібні акції. Зокрема, заявив, що вони щонайменше не на часі.

"У той час, коли суспільство мало б об'єднатися навколо протидії московській агресії, організації так званих "ЛГБТ" нарощують масштаби своєї діяльності. Навіть зараз, коли бойові дії на сході активізувалися, вони планують низку заходів включно зі своїм "міні-гейпарадом" – "Маршем рівності". Це – не просто робота, спрямована на моральний розклад українського народу, а й плювок на могили тих, хто загинув у боротьбі за Україну, а також на живих захисників Вітчизни", - заявив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017
На третій рік війни влада таки зважилися на обмеження роботи фінустанов, пов'язаних з країною агресором
2
0
19:41 23.03.2017
Замість зниження оптово-ринкової ціни на електрику з 1 квітня 2017 року в НКРЕКП вирішили підняти вартість енергоносія
0
0
15:33 23.03.2017