Чиновники будують «нову Кончу-Заспу» під Києвом

поділитись

0

1744

Нещодавно сюди почали приїжджати дорогі автомобілі та вертольоти. Найбільше вразив "версальський палац" Шандри

Під Києвом у селі Лісники журналісти знайшли цілу низку елітних маєтків, які належать українським політикам та чиновникам.

Там є будинки міністра фінансів Наталії Яресько, доньки колишнього заступника міністра МВС Сергія Чеботаря, родички Олександра Турчинова Раїси Вишневської, радника екс-міністра енергетики Сергія Кузяри. Також у Лісниках розташований палац, який записаний на Миколу Шандру, батька голови Київської обласної адміністрації Володимира Шандри.

Про це повідомляє Zik у своєму сюжеті.

Місцеві жартома називають Лісники "новою Конча-Заспою". Нещодавно сюди почали приїжджати дорогі автомобілі та вертольоти. Найбільше вразив журналістів "версальський палац" Шандри.

Знімальна група телеканалу скористалась безпілотником, щоб роздивитися всі розкоші величезного триповерхового маєтку із басейном. Площа земельної ділянки разом з будинком, згідно з реєстром нерухомості, становить 1,4 га.

Читайте також: Скандальний начальник київської міліції потрапив під люстрацію

Журналісти вирушили до приймальні Шандри, щоб дізнатися, звідки він взяв кошти на будівництво розкішного палацу. Чиновник наголосив, що не має нерухомості в Лісниках.

"Є нерухомість у батька, яка не введена в експлуатацію, і там ніхто не живе. Ну, я допомагав, і фінансово теж", - заявив Шандра.

Юрист чиновника показав документи на маєток, де власником ділянки вказаний батько Шандри. Родина губернатора лише за земельну ділянку заплатила півмільйона доларів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017