«$100 вчителеві – це не корупція, а вияв поваги» - викладач студентам

поділитись

0

1780

Студенти записали свою викладачку, яка вимагала у студентів матеральних подарунків для вчителів

Студенти Уманського музичного училища імені Демуцького виклали в соціальних мережах запис розмови студентів з однією з викладачок музичного училища. Повідомили, що набридли побори та корупція у закладі.

Про це повідомив паблік "Типовий свободівець"

Жінка голосом, схожим на голос викладачки Галини Соболєвої, обурюється з приводу того, що студенти нічого не дають викладачам. Свої вислови вона припраляє матюками.

"Корупція – це у Януковича і Фірташа, котрі мільярдами розкидаються. А 100 доларів вчителеві – це не корупція, це вияв поваги", - каже голос із запису.

Також викладачка пояснює, що будь-який вчитель у школі тільки й чекає, щоб дитина щось подарувала йому на 8 березня чи день народження. Соболєва вважає, що це повага, а не хабар.

Читайте також: Заступника прокурора Білої Церкви спіймали на хабарі в 100 тисяч гривень

"Вчора так гарно привітали Віру Олександрівну і концертмейстера, що сьогодні Віра Олександрівна мені каже: "Так привітали, що й коробки цукерок не подарували, шоколадки не дали". Каже, що "духовики" (музиканти, які грають на духових інструментах – "Знай") мені тягають коньяки, лікери і цукерки, а наші дівчата нас не привітали. Це ж літня сесія", - обурюється жінка.

Жінка вичитує студентів, що їй було неприємно це слухати.

"З вами пашеш-пашеш – ледве трохи не попашеш, як ви вже - г…вно собаче. Як закінчите – забудете навіть як нас звали", - резюмує Соболєва.

В музичному училищі відзначили, що ще не чули цього запису, коментар пообіцяли надати згодом. Адміністратори пабліку вказали, що аудіо запис відправлять в Департамент освіти і науки Черкаської ОДА та Уманське обласне музичне училище iм. Демуцького.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017
Дуже різні, але в чомусь схожі революції
0
0
15:15 24.03.2017
На третій рік війни влада таки зважилися на обмеження роботи фінустанов, пов'язаних з країною агресором
2
0
19:41 23.03.2017
Замість зниження оптово-ринкової ціни на електрику з 1 квітня 2017 року в НКРЕКП вирішили підняти вартість енергоносія
0
0
15:33 23.03.2017