Портал "Знай" допомагає шукати житло для двох вродливих патрульних Києва

поділитись

0

762

Пост дівчат-поліцейських за декілька днів набрав більше трьох тисячі лайків та перепостів, але доки не знайшлося відповідної квартири

Інформаційний портал "Знай" взявся допомогти новим патрульним знайти квартиру в столиці. Виявляється, пост дівчат-поліцейських про те, що вони у пошуках житла, набрав більше трьох тисячі лайків та перепостів, але доки не знайшлося відповідної квартири.

"Дві красиві, а найголовніше, чесні й порядні дівчата-поліцейські шукають місце, де можна відпочити після служби. А саме - двокімнатну квартиру, стандартний набір меблів, чисто, затишно, за прийнятні гроші. Розташування: Солом'янський р-н, бажано більш-менш e пішій досяжності до вул. Народного ополчення. Гарантуємо порядок, своєчасну оплату, ну і квартира буде під гострозорим наглядом", - написала Юлія.

Незабаром посипалися коментарі та слова підтримки, але варіантів житла не дуже багато. "Було декілька переглядів, але квартири залишають бажати кращого. Чому саме в Солом'янському районі? Тут наше управління і якщо зміна пізно буде закінчуватися, хотілося б не витрачати декілька годин, щоб дістатися додому", - говорить дівчина.

Читайте також: Кияни дарували новим патрульним квіти (відео)

Юлія нам розповіла, що приїхала з Хмельницького. Раніше вона працювала фотографом, а її колега Анастасія – рятувальник за освітою. "Ми помічаємо підтримку з боку киян і нам хочеться виправдати їх надії. Викладаємося на роботі. Поки не доводилося застосовувати силу, але наручники одягали на одного хулігана, коли приїхали на виклик. Там був факт домашнього насильства", - говорить дівчина.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Чиновники хочуть і надалі красти, тому пенсіонери будуть страждати
0
0
08:04 25.03.2017
Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017
Нинішній інститут української прокуратури - це наслідок радянської системи
0
0
06:39 25.03.2017
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017