Уряд відсторонив директора Центру оцінювання якості освіти

поділитись

0

262

Генпрокуратура підозрює керівників Центру оцінювання якості освіти в тому, що вони на прохання третіх осіб змінювали дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання

Кабінет Міністрів відсторонив Ігоря Лікарчука від виконання обов'язків директора Центру оцінювання якості освіти до завершення розслідування.

Про це на брифінгу повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт, пише Українська правда.

"Уряд сьогодні розглянув це питання і вирішив відсторонити від виконання обов'язків на час проведення розслідування Лікарчука Ігоря Леонідовича, оскільки дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь", - сказав міністр.

Квіт зазначив, що особисто довіряє Лікарчуку і вважає його професіоналом і порядною людиною, з іменем якої пов'язана вся система незалежного оцінювання якості освіти в Україні.

Читайте також: Обшуки у Центрі оцінювання не загрожують вступній кампанії – Міносвіти

Нагадаємо, вчора, 21 липня, правоохоронці провели обшуки в Центрі оцінювання якості освіти та на квартирах голови центру Ігоря Лікарчука та його першого заступника Володимира Винника.

Генпрокуратура підозрює керівників Центру оцінювання якості освіти в тому, що вони на прохання третіх осіб змінювали дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Сам же Лікарчук вважає, що причина проведення слідчих дій - помста за результати зовнішнього оцінювання, оскільки "багато дітей відомих, багатих і впливових людей не стануть студентами цього року".

Міносвіти повідомило, що у Лікарчука під час обшуку вилучили дві ручки і чашку, у Винника - 5 тисяч гривень, а також комп'ютери і телефони.

Тим часом Генпрокуратура заявила, що під час обшуків у Центрі оцінювання якості освіти, а також за місцем проживання його співробітників було знайдено 130 тисяч доларів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Чиновники хочуть і надалі красти, тому пенсіонери будуть страждати
0
0
08:04 25.03.2017
Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017
Нинішній інститут української прокуратури - це наслідок радянської системи
0
0
06:39 25.03.2017
Більшість українців розуміють справжню безперспективність життя на пенсії лише у 50-55 років. У такому віці вже дуже складно щось змінити
0
0
17:14 24.03.2017