Відомий своїми жорсткими методами роботи головний тренер луцького футбольного клубу "Волинь" Віталій Кварцяний вдарив свого футболіста бутсою і облив водою.

Про це повідомив в офіційному рапорті головний арбітр матчу "Волинь" (Луцьк) - "Металург" (Запоріжжя).

"На шістьдесят третій хвилині матчу головний тренер команди "Волинь" застосував у технічній зоні своєї команди непедагогічні методи впливу", - написано у рапорті.

Далі арбітр уточнює, що Кварцяний на очах у глядачів вдарив бутсою і облив водою з пляшки футболіста молодіжного складу "Волині" Романа Воробея.

Читайте також: Зірку "Манчестер Юнайтед" оштрафували на півмільйона євро

Популярні новини зараз
Пенсія під питанням: українцям можуть анулювати частину стажу Вигідні тарифи для пенсіонерів: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Виселять з єдиного житла через борги: у Мін’юсті назвали критичну суму Українцям можуть запровадити нові штрафи за газ
Показати ще

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що у Віталія Кварцяного серйозні проблеми з серцем. А це означає, що наставника "Волині" краще не засмучувати.